Serwis, oraz naprawa smartphon’ów i tabletów

Informatyka to nasza pasja. Oferujemy usługi informatyczne oraz pomoc na najwyższym poziomie, skontaktuj się z nami a dopasujemy ofertę do twoich wymagań.

Bezpłatnie dokonamy analizy twoich potrzeb i na tej podstawie zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Sprawdzimy twój sprzęt komputerowy, zdiagnozujemy połączenie sieciowe oraz dokonamy audytu zainstalowanego oprogramowania. Usuniemy wirusy oraz inne złośliwe oprogramowanie, naprawimy system operacyjny, przyspieszymy działania aplikacji na twoim sprzęcie. Nasze priorytety to bezpieczeństwo danych, szybkość i profesjonalizm – wyróżnia nas jakość wdrożonych rozwiązań, praca na sprzęcie najwyższej jakości, stosowanie najnowszych technologii oraz brak kompromisów kiedy chodzi o zapewnienie poufności.

Wykwalifikowana kadra zaprojektuje i wdroży dla Państwa zamówione systemy informatyczne, a nasz serwis przeszkoli personel zajmujący się jego obsługą i zajmie się serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym wdrożonych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że jedynie prawdziwa pasja oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji przekłada się na doskonałe rezultaty pracy a przez to pomaga osiągnąć wyznaczony cel.

Działamy na terenie Zakopanego i okolic

 

575-821-101

kontakt@fixinet.pl

 

Kontakt