Ogrzewanie na podczerwień

Maty na podczerwień Red Snake świetnie nadają się do ogrzewania domów na zgłoszenie, jaki lokali biurowych.

Przy połączeniu z instalacją Fotowoltaiczną ograniczamy do minimum koszta ogrzewania.

Systemy ogrzewania podłogowego są coraz bardziej popularne. Maty i folie grzewcze zapewniają najwyższy komfort ogrzewania, a przy obecnych uwarunkowaniach energetycznych – są także najtańsze.

Niezwykle cienkie (grubości 0,45 mm) folie grzewcze składają się z tkaniny, między innymi  z, te zaś po podłączeniu do sieci nagrzewają się. Następnie ciepło przenosi się na Twoją podłogę: panele, płytki ceramiczne czy winylowe.

Największymi zaletami folii grzewczych Red Snake są:

  • duży komfort, ponieważ ciepło rozkłada się równomiernie na całej podłodze,
  • brak miejscowych punktów ogrzewania, które zapobiegają powstawaniu cyrkulacji powietrza i podnoszeniu kurzu oraz alergenów – alergicy będą czuć się w takim domu dużo lepiej,
  • brak potrzeby posiadania kotłowni oraz miejsca na węgiel czy drzewo,
  • bardzo łatwa instalacja – położenie elektrycznego ogrzewania podłogowego w domu 100 m² zajmuje zaledwie jeden dzień,
  • mniejsze zużycie prądu – folie i maty grzewcze zużywają go mniej niż grzejniki elektryczne; w przypadku posiadania paneli fotowoltaicznych, koszty ogrzewania mogą spaść nawet do zera!
  • folie są bezobsługowe – po ich podłączeniu nie musisz nic robić.

Zastanawiasz się nad instalacją folii grzewczych? Zadzwoń do nas! Jesteśmy licencjonowanymi monterami systemów ogrzewania podłogowego Red Snake i jednocześnie jedynymi dystrybutorami tego producenta na terenie całego Podhala. Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami! Błyskawiczna reakcja, fajny kontakt, efekty, których nie trzeba się doszukiwać? Czekamy na Twoją wiadomość 😉


Nr. Tel. 575 821 101
E-mail: kontakt@fixinet.pl


Działamy na terenie Zakopanego i okolic